Ölçüdışı Taşımacılığı

Alpnak ağır nakliye taşımalarında, Eskort, Lashing, Vinç kiralama, Yol analizi, Gümrükleme ve Depolama hizmetleri sağlayarak Proje taşımalarını gerçekleştirmektedir. Özel ekipman ve ( Low Bed ) araçlar ile (150) tona kadar ağır yük taşımacılığı yada yol analizi ve mühendislik çalışmalarını yaparak Uzunluk X Genişlik X yükseklik teşkil eden Gabari Dışı taşımaları gerçekleştirmektedir.

Uzun yıllara dayanan ağır nakliye tecrübesini sürekli geliştirerek müşterilerinin ihtiyacı olan Proje çalışmalarını üstlenmiştir. Uzmanlık ve mühendislik gerektiren, coğrafi konumdan ulaşılması en güç bölgelere güvenli taşıma modelini oluşturmuştur. Yol analizi, ülke prosedürleri ve Doğru ekipman ihtiyaçlarını alanında uzman kadrosu ile gerçekleştirerek olası riskleri önceden tespit ederek, ağır nakliye taşımacılığında gücünüze güç katmaya devam etmektedir…

Araç Takip Sistemi

Kullanmış olduğumuz araç takip cihazları GPRS aracılığı ile uydudan aldığı görüntüleri eş zamanlı olarak araçlarımızın/yükünüzün 365/24 saat nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.